השירותים שלנו

מחלקת רישום

מחלקת טופוגרפיה

מחלקת מדידות אדריכלות פנים

מחלקת בתים משותפים

מחלקת מידול 3D

הכנת חוות דעת מומחה לבית משפט

ליווי פרויקטי בניה

מחלקת רישום

מתמחה בתוכניות לצרכי רישום בטאבו/תצ"ר וברישום מקרקעין

בכל מקרה של חלוקת שטח למגרשי משנה או איחוד חלקות (פרצלציה) יש להצטייד בתוכניות לצורכי רישום ורישום בטאבו. תוכניות אלה מבוססות על תב"ע (תוכנית בניין עיר) מאושרת, ומחויבות בקבלת אישור מהמרכז למיפוי ישראל ושל הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. הוותק הרב של משרדינו, והמקצועיות הגבוהה מבטיחים לכל לקוח תהליך יעיל ומהיר, ללא עיכובים מיותרים. התהליך כולל הבנה של צורכי הלקוח (בין אם אדם פרטי, בין אם קבלן בניין ובין אם משרד ממשלתי), הכנת תיק חישובים ע"י מודד מוסמך, עריכת התוכניות, הגשתן לאישור במרכז למיפוי ישראל וקבלת מפה כשרה לרישום, הגשת כל המסמכים הנדרשים ללשכת רישום המקרקעין הרלוונטית ולבסוף רישום בטאבו.

מחלקת טופוגרפיה

מתמחה בהפקת מפות טופוגרפיות להיתרי בניה לפי הנחיות רישוי זמין ובהתאם לנוהל מבא"ת, שרטוט תשתיות, הכבישים וכד'. מפות לטופס 4

כל מי שזקוק למפה שכזו ,בין אם מדובר בלקוח פרטי, יזם נדל"ן או משרד ממשלתי יכול להיות בטוח שיקבל את המפה המדויקת והמתאימה ביותר לצרכים שלו. יצירת המפה נעשית על פי הפורמט של רישוי זמין, כך שהיא מוכנה להגשה לוועדות התכנון השונות. במהלך הכנתה של כל מפה טופוגרפית באות לידי ביטוי האיכויות המרכזיות של החברה: אמינות, ניסיון נרחב ומקצועיות ללא פשרות. לאורך כל תהליך יצירתן של המפות הנחוצות – משלב איסוף הנתונים (כולל מטרת המדידה – תכנון אדריכלי, קבלת היתר בנייה וכו'), דרך המדידות עצמן באתר של הלקוח ועיבוד הנתונים ועד לשלב הפקתה של מפה טופוגרפית מדויקת ונוחה לשימוש.

מחלקת מדידות אדריכלות פנים

מתמחה בתאום תכנון אדריכלות עד רמת הפרט, הכוללת: תכניות, חתכים ,חזיתות ועוד. חישובי שטחים לצורכי ארנונה. עובדת באופן שוטף מול משרדי אדריכלים מעצבי פנים וכד'

למשרדינו ניסיון רב בביצוע מדידות פנים ויצירת מודלים תלת מימדיים.

בנוסף למכשור המיוחד אשר סורק את שטח הבית כולו ומייצר מודלים איכותיים וברורים במיוחד, כך שקל ונוח לעבוד איתם מהמחשב האישי ו/או מהנייד.

אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי בתים ודירות שזקוקים למפה מפורטת של המרחבים השונים ולמודלים מדויקים להפליא שמבטיחים תכנון על סמך תמונת מצב ברורה מוזמנים לפנות אלינו ולזכות בשירות קשוב ויעיל ובכל המידע הנחוץ להם. כמו כן אנו מבצעים גם מדידות פנים לקראת תמ"א 38 ותוכניות פינוי בינוי, מדידות פנים של נכסים מסחריים, מדידות לארנונה, והכול ברמת דיוק עילאית.

מחלקת בתים משותפים

מחלקה זו מטפלת ומתמחה בעריכת תשריטי בתים משותפים (גם עפ"י תמ"א) , תשריטי זיקות הנאה, תשריטי חכירה וכד'. עובדת באופן שוטף מול משרדי עו"ד, שמאי נדל"ן , קבלנים וכד'.

רישום בתים משותפים מבוסס על תשריט – אנו מיומנים בהכנת תשריטי בית משותף וניסיון רב בתחום זה. תשריט בית משותף כולל פרטים מזהים לגבי החלקה, את פרטי המבנה (מספר קומות, סך הכול דירות בבניין), המיקום המדויק של כל דירה בבניין, שטח כל דירה, פירוט לגבי חניות ומחסנים אם ישנם ובנוסף גם תרשים סביבה (בקנה מידה 1:1,250) ותרשים חלקה (בקנה מידה 1:250). רישום בית משותף מתבצע בפנקס הבתים המשותפים בטאבו, ונועד להסדיר את הזכויות של כל הדיירים בו ולתת להן תוקף חוקי. בהתאם חשוב מאוד לבצע את התשריט באופן מקצועי ומדויק לחלוטין, עפ"י הנחיות משרד המשפטים. אנשי המקצוע של שלסינגר מדידות אמונים על עריכת תשריטי בית משותף עפ"י כל הכללים, בעזרת ציוד משוכלל במיוחד ותוך הקפדה על גישה שירותית כלפי כל דיירי הבניין.

מחלקת פוטוגרמטריה ואורתופוטו (תצ"א) , מידול D3 וטכנולגית BIM

קבלת צילומי אורתופוטו מהשטח והפקת מפות פוטוגרמטריות מדויקות, מידול 3D  360 מעלות, מידול בטכנולוגיית  BIM היעילה, ביצוע מעקב צמוד של עבודות הבניה והמערכות באמצעות רחפנים, תוכניות עדות, בדיקת עבודות קבלנים שונים בשטח ע"י מפות תיעוד לרשויות וגורמים שונים, כגון: חברת חשמל, קצא"א, בזק וכד'.

הכנת חוות דעת מומחה לבית משפט

מודד המקובל כעד מומחה ע"י בית משפט מעניק יתרון משפטי במקרים של טענות על פלישה לשטחים.
במקרה כזה, התובע צריך להכין מפת מדידה ולהגישה לבית משפט. המודד יוזמן להעיד בתור עד מומחה. במקרים אלו אחרים כדאי שהמודד יהיה בעל ידע וניסיון כיצד מופיעים בבתי משפט. עדותו המקצועית של מודד יכולה לחסוך כסף רב, התרוצצויות ועוגמת נפש.

כמו כן,  "שלסינגר מדידות" נכללת ברשימת המשרדים המאושרים ע"י מפ"י (המרכז למיפוי ישראל),

ממ"י (מנהל מקרקעי ישראל)  ומשרד הבינוי השיכון לצורך הכנת תוכניות לצורכי רישום (תצ"ר).

ליווי פרויקטי בניה

אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של משרדינו הוא ליווי פרויקטי בניה מתחילתו של התכנון ועד להשלמת הרישום בטאבו. אנשי המקצוע המיומנים של החברה ליוו קבלנים רבים, קטנים וגדולים, במגוון רחב של פרויקטים וצברו ניסיון מגוון מאוד שיסייע גם לכם לצלוח את תהליך הבניה. הליווי כולל הכנת מפה טופוגרפית, שבאופן טבעי מסתמכת על מדידות מקיפות באמצעות מכשור מהמתקדמים בשוק, ולאחר מכן, בשלב הביצוע, סימונים מדויקים בגבולות המגרש ובפינות המבנה, ביקורים בשטח בשלבים בהם נדרש הדבר (בהתאם לחוק התכנון והבניה), אישור בכתב שהחפירות המיועדות ליציקת יסודות מתבצעות במקום המתאים לפי ההיתר, אישור בכתב על כך שבניית קומת המסד התבצעה בהתאם להיתר (הן מבחינת המיקום והן מבחינת הגובה), הכנתה של מפה מצבית עבור טופס 4 ועוד.

נגישות